,,Moja mała i wielka Ojczyzna”

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Rodziców i Dzieci do współorganizacji wystawy pt. ,,Moja mała i wielka Ojczyzna”

prezentującej fotografie krajoznawcze z różnych zakątków Polski przedstawiające piękno naszego polskiego pejzażu.

Celem wystawy jest promocja naszej Ojczyzny, odkrywanie ciekawych miejsc, zwyczajów, tradycji oraz rozpowszechnianie fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego czasu, dzięki czemu chętniej będziemy poznawali uroki naszego kraju.

Za fotografię krajoznawczą uważa się fotografię przedstawiającą zabytki, przyrodę, krajobrazy, folklor oraz kulturę naszej Ojczyzny.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału i prosimy o dostarczanie fotografii w formacie A-4 (na zdjęciach mogą być również nasze wspaniałe przedszkolaki) do nauczycieli w poszczególnych grupach. Wystawa zdjęć będzie zorganizowane pod koniec stycznia oraz czerwca (w zależności od ilości zdjęć).

Autorzy wystawy: Danuta Grabicka, Jolanta Kuźniar