Jadłospis

10.06.2024 r- 14.06.2024 r.

DNI TYGODNIA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE ZUPA DRUGIE DANIE
poniedziałek 10.06.2024 Kanapki z pastą z wędliny i jajek z ogórkiem. Kawa Inka na mleku. Banan Zupa wiosenna z wkładką mięsną i warzywami . Zabielana -mlekiem. Zielenina-koper. Naleśniki z serem i brzoskwinią. Kompot.
Zawierają alergeny: Gluten, mleko i produkty pochodne, jajka. seler, mleko i produkty pochodne, gluten. gluten, mleko i produkty pochodne, jajka.
Wtorek 11.06.2024 Płatki ryżowe na mleku + migdały+ żurawina. Chleb graham z masłem, serem żółtym. Jabłko Żurek z jajkiem -pieczywo. Zabielany śmietaną . Kotlet mielony -pieczony Ziemniaki z koperkiem. Mizeria z ogórków ze śmietaną /koper. Kompot wieloowocowy.
Zawierają alergeny: gluten, mleko i produkty pochodne. seler, mleko i produkty pochodne. mleko i produkty pochodne, gluten, jajka.
Środa 12.06.2024 Kanapki z masłem, sałatą, polędwicą drobiową, rzodkiewką, pomidorem. Kakao na mleku. Truskawki. Zupa fasolowa z warzywami na golonce z indyka. Zabielana. Kluski śląskie Sos pieczarkowy Brokuł na parze Kompot wieloowocowy.
Zawierają alergeny: mleko i produkty pochodne, gluten. Gluten, mleko i produkty pochodne,seler. Gluten, jajka, mleko i produkty pochodne.
Czwartek 13.06.2024 Bułeczka z masłem, jajkiem, rzodkiewką, rukolą, szczypiorkiem. Kawa Inka na mleku Kasza manna na półtwardo z sosem owocowym. Zupa kalafiorowa z zacierką. Zabielana mlekiem. koper. Makaron penne Gulasz wieprzowy w sosie własnym. sałatka z pomidorów z sosem z oliwy z oliwek Kompot wiśniowy..
Zawierają alergeny: gluten, mleko i produkty pochodne, jajko. gluten, mleko i produkty pochodne. seler, gluten, mleko i produkty pochodne. mleko i produkty pochodne,
Piątek 07.06.2024 Płatki owsiane na mleku. Chleb wieloziarnisty z masłem, dżemem. Papryka do chrupania. Owoc Zupa pomidorowa krem z groszkiem ptysiowym. Zabielana słodką śmietaną. Ryba panierowana w płatkach kukurydzianych. Kasza jęczmienna. Sałata zielona z rzodkiewką w sosie śmietanowym. Kompot.
Zawierają alergeny: gluten, mleko i produkty pochodne. mleko i produkty pochodne, gluten, seler. gluten, seler, mleko i produkty pochodne, ryba, jajka.

Smacznego Lublin - Zamów z Dostawą | Pyszne.pl

Ponadto woda źródlana do picia na bieżąco.

Intendent zastrzega sobie możliwość zmian w jadłospisie.