Jadłospis

Jadłospis | Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu

W okresie od 17.01.2022 r. do 21.01.2022 r.

DATA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE ZUPA DRUGIE DANIE
Poniedziałek 17.01.2022 Chleb orkiszowy z masłem szynką wp. ogórkiem kiszonym Kawa na mleku. banan Krupnik z jarzynami wkł. miesną zab.smiet. ziel. Łazanki z kapustą kiszoną, dodatkiem mięsa. Kompot z owoców mieszanych.
alergeny mleko i produkty pochodne gluten seler, gluten, śmietana Gluten
Wtorek 18.01.2022 Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi. Bułka chałka z masłem. jabłko Zupa brokułowa z jarzynami, ryżem zab. śmiet. ziel. Kotlet schabowy w panierce ziemniaki z koperkiem, ćwikła z chrzanem. Kompot wieloowocowy.
alergeny mleko i produkty pochodne gluten, seler, śmietana gluten, śmietana, jajka, masło
Środa 19.01.2022 Parówki z szynki 90% mięsa. Chleb domowy z masłem. Herbata z cytryną. mandarynka 1/2 jabłko Zupa z grochu łuskanego z wkł. mięsną ziel. - chleb Pene ze szpinakiem, filetem drobiowym. Kalafior z wody .Kompot z jabłek z truskawkami.
alergeny gluten, masło gluten, seler gluten, masło
Czwartek 20.01.2022 Pasta z białego sera z jajkiem, ziel. Chleb orkiszowy z masłem. Kawa na mleku. wafel domowy Zupa jarzynowa z tartym ciastem zab.śmiet. ziel. Pulpeciki wp. w sosie pomidorowym. Kasza gryczana ,fasolka zielona z masłem. Kompot wiśniowy.
alergeny mleko i produkty pochodne gluten, śmietana, seler, jajka gluten, masło, jajka, śmietana
Piątek 21.01.2022 Bułki grahamki z masłem miodem. Zupa mleczna z makaronem nitki. kisiel z tartym jabłkiem. Zupa grysikowa z jarzynami, ziel. Dorsz panierowany, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej z marchewka, jabłkiem, ziel.
alergeny mleko i produkty pochodne. seler, gluten gluten, masło, ryba, jajka

Smacznego Lublin - Zamów z Dostawą | Pyszne.pl

Ponadto woda źródlana do picia na bieżąco.

Intendent zastrzega sobie możliwość zmian w jadłospisie.