Jadłospis

Jadłospis | Przedszkole nr 14 w Oświęcimiu

05.06.2023 r. -09.06.2023 r.

DNI TYGODNIA ŚNIADANIE DRUGIE ŚNIADANIE ZUPA DRUGIE DANIE
05.06.2023 poniedziałek Chleb słonecznikowy z masłem, wędliną i pomidorem. Kakao na mleku. Truskawki. Zupa krupnik z wkładką mięsną zabielana śmietaną z dodatkiem kaszy jęczmiennej. Zielenina - natka pietruszki. Naleśniki z serem i brzoskwinią. Kompot wieloowocowy.
alergeny Gluten, mleko i produkty pochodne. Gluten, mleko i produkty pochodne, seler. Gluten, mleko i produkty pochodne, jajka.
Wtorek 06.06.2023 Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi. Rogaliki z masłem. Gruszka. Zupa jarzynowa wiosenna zabielana jogurtem naturalnym z dodatkiem makaronu zacierki. Zielenina- koper. Gulasz drobiowy, kasza gryczana, surówka z młodej kapusty. Kompot Kompot z owoców mieszanych.
alergeny Gluten, mleko i produkty pochodne Gluten, mleko i produkty pochodne. Gluten, mleko i produkty pochodne.
Środa 07.06.2023 Parówki z szynki, pieczywo razowe z masłem, serem żółtym, pomidorek koktajlowy. Herbata z cytryną. Banan. Kapuśniak z kapusty kiszonej z wkładką mięsną. Zielenina -natka pietruszki. Kopytka z masłem klarowanym i bułką tartą + fasolka szparagowa zielona. Kompot owocowy.
alergeny Gluten, mleko i produkty pochodne. Seler, mleko i produkty pochodne. Gluten, mleko i produkty pochodne, jajka.
Czwartek 08.06.2023 BOŻE CIAŁO DZIEŃ WOLNY BOŻE CIAŁO BOŻE CIAŁO DZIEŃ WOLNY BOŻE CIAŁO DZIEŃ WOLNY
alergeny
Piątek 09.06.2023 Zupa mleczna z płatkami owsianymi + żurawina. Chałka z masłem i dżemem niskosłodzonym. Jabłko Zupa kalafiorowa zabielana mlekiem z dodatkiem ryżu. Zielenina - koper. Makaron z serem i musem truskawkowym. Herbata.
alergeny gluten, mleko i produkty pochodne. gluten, mleko i produkty pochodne, seler. gluten, mleko i produkty pochodne.

Smacznego Lublin - Zamów z Dostawą | Pyszne.pl

Ponadto woda źródlana do picia na bieżąco.

Intendent zastrzega sobie możliwość zmian w jadłospisie.