INNOWACJE

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 REALIZUJEMY NASTĘPUJĄCE INNOWACJE PEDAGOGICZNE:

NASZE DZIAŁANIA

„ŚWIAT BAJEK” ZABIERA PSZCZÓŁKI DO KOLEJNYCH WARTOŚCI -TOLERANCJA, SPRAWIEDLIWOŚĆ NA PODSTAWIE ZNANEJ BAJKI „BRZYDKIE KACZĄTKO” Wszyscy dajemy sobie dobre słowo, uśmiech, pomocną dłoń. Wszystkie dzieci nasze są, wszystkie dzieci mają prawa.

KOLEJNA PODRÓŻ PSZCZÓŁEK BEZPIECZNEGO ŚWIATA MULTIMEDIÓW.

PRZEPIS NA PRZYJAŹŃ

Przedszkolaki z Grupy Pszczółek w ramach poznania kolejnych wartości z Innowacji „W ŚWIECIE BAJEK ” zapoznały się czym jest miłość i przyjaźń. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć jak powstaje prawdziwa przyjaźń.

Maluszki -Pszczółki- „W ŚWIECIE BAJEK”

Wyprawa do krainy wartości, to co ważne i cenne w życiu każdego człowieka. W miesiącu październiku poprzez literaturę i działania aktywizujące, przedszkolaki z Grupy I Pszczółki odbyły podróż do krainy wartości gdzie zapoznały się z wartością jaką jest „SZACUNEK” oraz poznały Dobranockę z dawnych lat pt. „MIŚ USZATEK”.

BEZPIECZNE PODRÓŻE MULTIMEDIALNE W GRUPIE PSZCZÓŁKI.

W październiku przedszkolaki z Grupy I rozpoczęły swoją bezpieczną podróż multimedialną.  Dzieci zapoznały się z bajką „Mój przyjaciel Necio”, Necio.pl oraz prezentacją – Internet – dobry czy zły. Przedszkolaki zapoznały się również że sprzętem multimedialnym „Co jest w naszej sali? . Na podsumowanie zajęć dzieci świetnie bawiły się na papierowym laptopie.