Udział w warsztatach: „Dzieciaki sadzeniaki”

Dzieci z grupy „Sówek” w dniu 9 maja wybrały się na wycieczkę do pobliskiego sklepu Leroy Merlin gdzie uczestniczyły w akcji „Dzieciaki sadzeniaki”. Jej celem jest uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą. Przedszkolaki miały możliwość posadzenia kwiatów. Każde z dzieci otrzymało swoją roślinę oraz doniczkę i  rozpoczęło się wspólne sadzenie roślin. Dzięki temu nauczyliśmy się jak we właściwy sposób przesadzać rośliny oraz jakie warunki trzeba im zapewnić, aby wspaniale rosły. Z wycieczki do przedszkola wróciliśmy z własnymi kwiatkami oraz dyplomami Dzieciaków Sadzeniaków. Wycieczka bardzo nam się podobała i bardzo dziękujemy Leroy Merlin za możliwość uczestniczenia w akcji.