DZIEŃ BABACI I DZIADKA

Dziadku i Babciu, my Was kochamy

I dziś życzenia piękne składamy.

Niech Wam szczęście zawsze sprzyja,

niech wesoła będzie mina,

niech Wam zdrowie dopisuje,

Tego dzisiaj Wam winszuję!

Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku.

W czwartek 25 stycznia 2024 r. o godz. 13.00 w grupie ,,Sówki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka zatytułowana „Co nasi dziadkowie śpiewali, kiedy byli mali?” Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt ubranych w piękne kolorowe stroje ludowe.

Przedszkolaki zatańczyły i zaśpiewały ludowe przyśpiewki znane i lubiane przez wszystkich zgromadzonych gości. W czasie występu widoczne było ogromne zaangażowanie wszystkich dzieci. Przedszkolaki włożyły w przygotowania dużo serca, radości i uczuć. Niejednej Babci i Dziadkowi zakręciła się w oku łezka. Była to wspaniała, wyjątkowa i kolorowa uroczystość, pełna uśmiechu, humoru i dumy ze swoich pociech. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny pokazały, jak ważne są dla nich spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Na zakończenie uroczystości wnukowie wręczyli Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za liczne przybycie i gorące brawa.