ZAWIESZENIE ZAJĘĆ W GRUPIE V – od 22 do 26 lutego 2021 r.

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 32, informuje, że w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w dniu 21.02.2021 r. i uzyskaniu pozytywnej opinii PPIS w Rzeszowie oraz po uzyskaniu zgody od Organu Prowadzącego, ze względu na pozytywny wynik testu COVID – 19 u pracownika z gr. V, następuje zawieszenie zajęć w/w grupie od 22.02.2021 r. do 26.02.2021 r. Jednocześnie podkreśla się, że dzieci uczęszczające do grupy V objęte są  kwarantanną.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kwarantanna dziecka nie oznacza tego obowiązku dla rodziców oraz pozostałych domowników. Powstaje on w momencie, gdy wynik testu na COVID-19 dziecka wyjdzie pozytywny, rodzice lub domownicy sami zostali skierowani na test lub mieli kontakt z osobą zakażoną.

Proszę Państwa o bezwzględne przestrzeganie zasad sanitarnych obowiązujących w naszym przedszkolu oraz przestrzeganie godzin przyprowadzania i odbierania dzieci. Apeluję także o przyprowadzanie i odbieranie dzieci w godzinach pracy poszczególnych grup, aby dzieci nie mieszały się między oddziałami.

W przypadku zauważenia niepokojących objawów u dziecka, pozostajemy w domu i informujemy o tym fakcie dyrektora  przedszkola.

Z poważaniem Anna Wilk