WALENTYNKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI

Święto Walentynkowe było dla naszych najmłodszych przedszkolaków dniem pełnym radości, życzliwości i przyjaźni. Tego dnia dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, układały walentynkowe domino, grały w memory z walentynkowym akcentem czyli serduszkiem, wykonały własne walentynkowe kartki. Nie zabrakło zabaw przy muzyce, spontanicznych emocji, pozytywnych uczuć oraz słodkiej niespodzianki. Dzień Walentynowy w grupie ,,Pszczółek” z pewnością można zaliczyć do udanego.
W tym dniu dzieci dowiedziały się, że okazywać sobie szacunek, wdzięczność i być dla siebie życzliwym można zawsze i wszędzie bez względu na okoliczności, nasze małe gesty, uczynki mogą sprawić drugiej osobie wiele radości i zadowolenia każdego dnia.