WAKACYJNE PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

W ramach projektu edukacyjnego z zakresu edukacji patriotycznej pt. „Moja ojczyzna – mała i duża” została przygotowana wspólnie z dziećmi i rodzicami wystawa fotograficzna. Tytuł wystawy „Wakacyjne podróże małe i duże” oczywiście po naszym pięknym kraju.

Główne cele wystawy to przede wszystkim dostrzeganie i promowanie walorów krajoznawczych i kulturowych, rozwijanie wśród młodych podróżników pasji do poznawania ciekawych miejsc w kraju oraz promowanie od najmłodszych lat aktywnego trybu życia.

Dzieci przyniosły zdjęcia związane z tematem podróżowania, które upamiętniały wyjątkowe letnie wspomnienia z rodzinnych wyjazdów. Piękne fotografie wywołały u dzieci wiele radości, wzbudziły ciekawość poznawczą oraz ,,sprowokowały” do interesującej wymiany doświadczeń i spostrzeżeń związanych z podróżowaniem.

Wszystkim zaangażowanym dzieciom i rodzicom wielkie podziękowania.