ŚWIĘTO FLAGI-PRZEDSZKOLAKI NA RZESZOWSKIM RYNKU

W dniu 05.05.2022 roku przedszkolaki z grupy Wiewiórek, Pani dyrektor Anna Wilk, Pani Jola i Bogusia reprezentowały nasze Przedszkole na uroczystości zorganizowanej na rzeszowskim Rynku z okazji Święta Flagi. Wszystkie dzieci z rzeszowskich przedszkoli, które zostały przywitane przez włodarzy miasta i zaproszonych gości, wspólnie śpiewały piosenki i recytowały wiersze: „Katechizm polskiego dziecka”, „Barwy ojczyste”, „Jesteśmy Polką i Polakiem”,  „Czy to noc czy to dzień”, „Hej, nasza flago!” oraz odśpiewały nasz hymn narodowy. Serce się raduje, że najmłodsi potrafią prezentować postawy patriotyczne. Uroczystości zakończyły się wspólną fotografią – Flaga biało-czerwona  w wykonaniu wszystkich zgromadzonych dzieci ustawionych  na płycie Rynku.