SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

W dniu 6 grudnia 2023 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z najbardziej oczekiwanym przez dzieci gościem.

Mikołaj przybył do przedszkola z wielkim workiem prezentów, które przygotował dla naszych grzecznych przedszkolaków. Oprócz worka pełnego upominków Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i radości. W podziękowaniu za miłe spotkanie i otrzymane od Mikołaja prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewaną piosenką pt. „Mikołajowa piosenka”. Oczekiwana cały rok wizyta Mikołaja minęła w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

Tego dnia przedszkolaki również zapoznały się z postacią św. Mikołaja biskupa i tradycją obdarowywania prezentami. Dzieci doskonale wiedzą, że pomaganie i czynienie dobra nie jest zarezerwowane tylko dla dorosłych. Mały człowiek też może być pomocny, a dzieci starają się to robić każdego dnia.