Przegląd „Optymistyczni i kolorowi”

W dniu 14.04.2023r. dzieci z grupy Sówek reprezentowały Nasze przedszkole w IX edycji przeglądu artystycznego: :Optymistyczni i kolorowi”. W tym roku przegląd odbywał się pod hasłem: „Bajkowo i kolorowo”. Przedszkolaki wykonały piosenkę: „Na wyspach Bergamutach”. Piosenka opisuje nieistniejący archipelag Bergamuty. Wyspy te stały się symbolem czegoś cudownego, ale nieosiągalnego. Tekst wiersza został wykorzystany w  piosence z filmu „Akademia Pana Kleksa”. Dzieci wystąpiły na scenie Młodzieżowego Domu Kultury. Miały też okazję obejrzeć występy swoich rówieśników z innych przedszkoli.

Podczas przeglądu panowała bardzo miła i serdeczna atmosfera, a występ naszych przedszkolaków należał do bardzo udanych. Za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz otrzymali drobne upominki. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy starszakom z grupy IV !!!!