Ogólnopolska akcja ,,Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów”

Nasza grupa uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Maluje Giga Laurkę dla Strażników Lasów”.

Dzieci chciały bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować Strażakom i Leśnikom za ich trudną i odpowiedzialną pracę. Małe ,,Pszczółki” z wielkim zaangażowaniem włączyły się w tworzenie wyjątkowej laurki, przygotowały wielki bukiet pięknych i kolorowych kwiatów.

Nasza laurka została wysłana na konkurs i utworzyła jedną wirtualną GIGA interaktywną laurkę składającą się z tysięcy laurek namalowanych przez przedszkolaków i dzieci młodszych klas szkół podstawowych z całej Polski. Wszystkie laurki obejrzeli strażacy i leśnicy z całej Polski.

Wspólnie podziękowaliśmy naszym Strażnikom za to, że chronią nasze lasy przed pożarami.