OGŁOSZENIE-spotkanie dla dzieci nowoprzyjętych do naszego przedszkola od 1 września 2021 roku.

Szanowni Rodzice, informujemy że w dniu 28 czerwca 2021 roku w godzinach od 16.00-do 17.00 odbędzie się spotkanie dzieci (nowoprzyjętych) z wychowawcami, które będą uczęszczać do naszego Przedszkola od 1 września 2021 roku.

Spotkanie odbywać się będzie w reżimie sanitarnym, tj. dziecku może towarzyszyć tylko 1 rodzic, w trakcie spotkania obowiązuje zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.

W tym dniu prosimy odebrać karty do systemy EDZIECKO, które są niezbędne do naliczania odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu oraz umożliwiają wejście do przedszkola.

UWAGA: w celu ustalenia dokładnej godziny przyjścia poszczególnych dzieci do przedszkola w dniu 28 czerwca 2021r. skontaktujemy się telefonicznie.