MIKOŁAJKOWY KONCERT DLA DZIECI

„MIKOŁAJ TEŻ CZEKA NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA”

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie odczuwamy potrzebę bliskości, rodzinnego ciepła, miłości i wielką radoś

.

W dniu 04.12.2023 r. nasze przedszkolaki z okazji zbliżających się świąt uczestniczyły w mikołajkowym koncercie dla dzieci pt. „Mikołaj też czeka na święta Bożego Narodzenia” w Podkarpackiej Filharmonii. W ten magiczny grudniowy czas dźwięki znanych i lubianych przebojów świątecznych i zimowych przeniosły dzieci do zaczarowanej krainy Świętego Mikołaja, gdzie wszystko jest możliwe, a każda nuta malowała dzieciom osobną historię. Było to bardzo wyjątkowe wydarzenie, wypełnione najsłynniejszymi utworami bożonarodzeniowymi i wspaniałą atmosferą. Dzieci słuchały i bawiły się przy utworach ze znanych bajek i filmów dla dzieci m.in. ,,Kevin sam w domu” , „Kraina Lodu”, „Rudolf czerwononosy renifer”, itp. Podczas występów nie zabrakło pomocników Mikołaja – elfa i renifera.

Było pięknie i bardzo świątecznie.