KOLOROWY DZIEŃ DZIECKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Od rana panowała radosna atmosfera, a na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Były zabawy taneczne prowadzone przez panie Animatorki oraz smakowity poczęstunek – lody. Dzieci otrzymały pamiątkowe upominki i kolorowe balony. Miłą niespodzianką dla przedszkolaków były kolorowe brokatowe tatuaże oraz warsztaty z robienia Slime. Główną niespodzianką dla wszystkich dzieci była słodka Myszka Miki. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. W imieniu Pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.

« 1 z 3 »