Jesienna przygoda – wycieczka Motylków.

Korzystając z pięknej jesiennej pogody dzieci z grupy Motylków wraz z Paniami w dniu 08.11.2021r. wybrały się na wycieczkę do sadów w Albigowej. Celem wycieczki był udział w jesiennych warsztatach, na których królowały dynie i jabłka. Podczas zajęć dzieci brały udział w grach i zabawach oraz konkursach: gra memory, kółko krzyżyk, pokonywanie pajęczyny, rzuty hula-hop, jedzenie jabłka bez użycia rąk. Nie zabrakło również aktywności sportowych: skoki w workach, przeciąganie liny, wyścigi rzędów, toczenie dyni i wiele innych. Na zakończenie warsztatów dzieci podzielone na grupy wykonały portrety Pani Jesieni. Podczas swojej pracy przedszkolaki wykorzystywały kolorowe jesienne liście. Po dniu pełnym wrażeń z uśmiechami na twarzy wróciliśmy do przedszkola.

« 1 z 2 »