DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Wiewiórki, Sówki i Motylki obchodziły Dzień Przedszkolaka. Świętowały bawiąc się wspólnie i biorąc udział w konkursach. Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.   Dzieci rozpoczęły świętowanie od odśpiewania wspólnych piosenek.   Następnie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach prowadzonych przez Panie nauczycielki.   Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.