DZIEŃ CHŁOPAKA

W dniu 30.09.2021 r. w naszej grupie świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji bawiliśmy się w różnego rodzaju zabawy i gry sportowe.  Głównym celem obchodzonego święta to przede wszystkim aktywne włączenie dzieci do wspólnej zabawy, z jednoczesnym uwzględnieniem zasad życia społecznego, integrację grupy oraz kształtowanie umiejętności współdziałania pomiędzy dziećmi w nowej grupie przedszkolnej.

W tym dniu pierwszeństwo w zabawach mieli oczywiście chłopcy ale dziewczynki również bawiły się wyśmienicie. Były pamięciowe zgadywanki, rozciąganie gumy – kto silniejszy, rzuty do celu, gra w kręgle, itp.

Naszym dżentelmenom zostały złożone życzenia – dużo zdrowia, uśmiechu, wspaniałych kolegów, koleżanek i wielu ciekawych przeżyć. Był też słodki akcent – smaczne i kolorowe lizaki.