BAL KARNAWAŁOWY

W dzień balu od samego rana, schodzili się na salę sami nieznajomi goście. Były to postacie bajkowe oraz ulubieni bohaterowie filmów dla dzieci.Wszyscy super przebrani,ze nie można było nikogo rozpoznać Po śniadaniu bal rozpoczęły młodsze dzieci .Nasze Sówki ,nie mogły usiedzieć na miejscu ,ponieważ z dołu dolatywała by super muzyka grana przez Yamaha. Stale dopytywały się kiedy zejdą na dół. Kiedy nadeszła wyczekiwana przez dzieci chwila, wszyscy w skowronkach wyruszyli na bal. Tańcom i zabawom nie było końca. Dzieci pokazały, że stać je na wspaniałą zabawę. Wszystkie polecenia muzyka wykonywały bezbłędnie oraz brały udział w konkursach tanecznych i zgaduj zgadulach. Nawet te ,które są bardzo nieśmiałe ,otworzyły się na czas całej zabawy. Później długo komentowały jak się fajnie i ciekawie bawiły. Taki bal na długo pozostaje w dziecięcej pamięci.