Bal karnawałowy

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły dzień, którego dzieci wyczekują przez wiele tygodni. Jest wielką atrakcją bardzo lubianą przez dzieci! Ten wyjątkowy dzień dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i wiele radości. Tak też było w dniu 16.01.2024 r. w naszym Przedszkolu. Tego dnia już od rana na grupie Biedronek pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W sali można było spotkać: królewny, syrenkę, jednorożca, biedronkę, kotka, szopa- pracza, strażaka, Binga, a także bohaterów Psiego Patrolu, astronautów, Spider-Mana, Batmana, a nawet Harrego Pottera . Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Kolorowe światła, balony zrobił na dzieciach ogromne wrażenia. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości!