AKTYWNA MAJÓWKA DLA HOSPICJUM

Podejmujemy wyzwanie i dołączamy do akcji „Aktywna Majówka dla Hospicjum”

Celem dołączenia do projektu jest promowanie aktywnego, zdrowego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego wśród dzieci i młodzieży w naszym przedszkolu oraz zebranie pieniędzy, które zostaną przekazane Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie.

Chętne osoby uwieczniają swoją aktywność fizyczną na zdjęciach, które na zakończenie projektu zostaną przedstawione w formie plakatu. Zdjęcia przesyłamy do pani Basi z grupy IV na adres basia.nicgorska@onet.pl do 30 maja. Chętni do udziału w wyzwaniu proszeni są o podpisanie zgody na udział w tej akcji, formularz dostępny u Pań przy wejściu do przedszkola.

Wszyscy, którzy chcieliby dorzucić swoją cegiełkę na ten szczytny cel, mogą to zrobić wrzucając pieniążki do skrzynki przy wejściu do przedszkola.

Akcja trwać będzie do 30 maja.

Tak więc: rowery, piłki i inne hulajnogi w dłoń i do dzieła 🙂

Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci istnieje w Rzeszowie już od prawie 15 lat, niosąc na swoich barkach ogromny ciężar, jakim jest opieka nad poważnie chorymi dziećmi. Wielu wspaniałych ludzi każdego dnia z pasją i oddaniem wspiera najmłodszych i ich rodziny w tym trudnym dla nich czasie, dbając, aby na każdym etapie choroby czuły się bezpieczne i kochane. Dlatego pomóżmy też i my poprzez aktywny udział w organizowanej akcji „Aktywna Majówka na rzecz Podkarpackiego Hospicjum Dla Dzieci w Rzeszowie”. Dla nas to tylko „mała cegiełka”, ale gdy będziemy działać w większej grupie, zebrana suma z pewnością wesprze tę piękną inicjatywę. Nawet jeżeli to kropla w morzu potrzeb, to każda kropla jest ważna. Każdy z nas może pomóc, liczy się tak na prawdę każdy grosz.