Zaproszenie do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci młodszych 3,4-letnich „Wesoły Kundelek”

Serdecznie zapraszamy dzieci trzy i czteroletnie wraz z rodzicami do udziału w Przedszkolnym konkursie plastycznym „Wesoły Kundelek”
Zadaniem uczestników konkursu (dziecka z rodzicem, członkiem rodziny) jest wykonanie pracy plastycznej, przestrzennej lub płaskiej, z dowolnych materiałów plastycznych, przedstawiającej posiadanego lub wymarzonego psiaka.

Celem konkursu jest :
– rozwijanie zainteresowań plastycznych,
-rozwijanie wrażliwości plastycznej i artystycznej,
-stworzenie możliwości do indywidualnej i rodzinnej działalności artystycznej, poprzez to rozwijanie zdolności, odkrywanie możliwości i pogłębienie więzi rodzinnych,
– rozwijanie zamiłowania do swoich czworonożnych podopiecznych.

Prace prosimy składać do dnia 21 października u nauczycielek grup Pszczółek i Biedronek.
Wystawa prac i rozdanie nagród odbędzie się w przedszkolu w Dniu Kundelka 25 Października 2022 roku.
Każda praca zostanie nagrodzona.

Gorąco zapraszamy.

Organizatorzy: Danuta Grabicka, Jolanta Kuźniar