Wycieczka do „Ranczo Pstrągowa”

15 czerwca 2022 r. przedszkolaki z grupy „Motylki” wybrały się na wycieczkę autokarową do zagrody „Ranczo” w Pstrągowej. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Na początek karmienie i głaskanie oswojonych zwierząt w mini ZOO. Dzieci mogły przebywać w otoczeniu owieczek, kóz, danieli, lam oraz młodego wielbłąda. Mnóstwo radości przyniosły zabawy w parku linowym „Małpi Gaj”. Wielką niespodzianką okazał się również przejazd saniami na kołach po okolicy oraz oglądanie krajobrazu z wieży widokowej. Dzieci wysłuchały także lekcji w indiańskim tipi oraz karmiły ryby w pobliskim stawie.

Posileni pysznymi pierożkami wróciliśmy do przedszkola. Była to niezapomniana wycieczka na łonie natury, pełna niesamowitych wrażeń. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni, co można było stwierdzić po uśmiechniętych twarzach i dobrych humorach.