Współpraca z Rodzicami – kontynuacja projektu pt. ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury”

W dalszym ciągu realizujemy projekt pt. ,,Mały miś w świecie wielkiej literatury” i czytamy razem z małym misiem – naszym Misiem Zdzisiem. We współpracy z rodzicami

rozwijamy czytelnictwo wśród najmłodszych przedszkolaków zarówno w placówce, jak również w domu.

Dzieci z rodzicami nadal uzupełniają nasz dzienniczek Małego Misia. Czytają dla dzieci piękne bajki, opowiadania, wiersze i wspólnie rysują kolorowe, ciekawe ilustracje.

Chętni rodzice odwiedzają nas w przedszkolu i czytają różne książeczki. Naszymi gośćmi była Pani Monika Chrzanowska, która przeczytała dzieciom bardzo ciekawy i śmieszy wierszyk o naszych przedszkolakach (każde dziecko znalazło się w tym wierszyku – dzieci były zachwycone) oraz bajeczkę o „Skrzatach szewczykach”. Pani Agata Rzeszutek zaprezentowała szalone przygody Mikołajka a Pan Dominik Nykiel przeczytał bajkę pt. ,,Sowa Jadwinia”, która w pewnym momencie dochodzi do wniosku, że musi sama zadbać o siebie.

Dzieci pięknie słuchały ciekawych opowiadań czytanych przez rodziców i w podziękowaniu za poświęcony czas śpiewały wesołe piosenki poznane w bieżącym roku.

Dziękujemy rodzicom i zapraszamy do wspólnego czytania.

No Images found.