Rozstrzygnięcie konkursu-,,Jesienne cudaczki – kukiełki z darów jesieni”

,,JESIENNE CUDACZKI-KUKIEŁKI Z DARÓW JESIENI”

W dniu 22.10.2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. ,,Jesienne cudaczki – kukiełki z darów jesieni”.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – Jesiennego Cudaczka. Głównym tworzywem do wykonania Cudaka były Jesienne Dary Przyrody, pozyskane podczas rodzinnych spacerów i wycieczek.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, co było widoczne po ilości przyniesionych prac. Piękne wykonane prace były odzwierciedleniem dziecięcej inwencji twórczej, wyobraźni, pomysłowości, kreatywności oraz umiejętności konstrukcyjnych.

Organizatorzy konkursu postanowili nagrodzić wszystkie przyniesione Jesienne Cudaczki, bo każdy z nich był oryginalny, pomysłowy i zgodny z tematem konkursu. Wszystkie Jesienne Cudaczki można podziwiać na wystawie w holu przedszkola.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz rodzicom za zaangażowanie, aktywność, dzięki której możliwe było ukazanie dzieciom różnego sposobu wykorzystania materiałów przyrodniczych do twórczej pracy plastyczno – konstrukcyjnej.

Organizatorzy:

Danuta Grabicka