Podsumowanie wyników międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego ,,KARTKA WIELKANOCNA ’’

Miło nam poinformować, że dnia 31.03.2023r. został rozstrzygnięty międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Kartka wielkanocna”, którego celem był rozwój umiejętności i uzdolnień plastycznych dzieci, rozbudzanie wrażliwości estetycznej oraz pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą.

Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych prac Komisja Konkursowa przyznała trzy nagrody główne oraz siedem wyróżnień. Podczas oceny brano pod uwagę oryginalność, pomysłowość, samodzielność dzieci oraz wykorzystanie wielu technik plastycznych przy tworzeniu pracy.

Oto lista nagrodzonych i wyróżnionych:

I miejsce: Weronika Feret- Przedszkole Publiczne Nr 35 w Rzeszowie

II miejsce: Maja Bończak- Przedszkole Publiczne Nr 9 w Rzeszowie

III miejsce: Jakub Bigus- Przedszkole Publiczne Nr 35 w Rzeszowie

Wyróżnienia:

1. Zuzanna Rodzinka- Przedszkole Publiczne Nr 9 w Rzeszowie
  2. Aleksandra Świętoniowska- Przedszkole Publiczne Nr 9 w Rzeszowie
  3. Emilia Gieroń- Przedszkole Publiczne Nr 35 w Rzeszowie
  4. Iga Gorzynik- Przedszkole Publiczne Nr 35 w Rzeszowie
  5. Kamila Paszkowska- Przedszkole Publiczne Nr 32 w Rzeszowie
  6. Maja Szegda- Przedszkole Publiczne nr 32 w Rzeszowie
  7. Liliana Kozak- Przedszkole Publiczne Nr 32 w Rzeszowie

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w naszej zabawie konkursowej.