DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25.11.2022 r. to Światowy Dzień Pluszowego Misia. To bardzo sympatyczne święto dzieci obchodziły w towarzystwie swoich własnych misiów. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom. Pluszowy, mięciutki miś to najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu (dzisiejszego dnia misie towarzyszyły dzieciom podczas poobiedniego odpoczynku). Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misiowe przytulanki wcale nie przemija i każde dziecko w swoim wielkim repertuarze zabawek ma swojego ulubionego misiowego przyjaciela.