Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na całym świecie 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji obchodzone jest dopiero od 2002 roku, kiedy to Pluszowy Miś obchodził swoje setne urodziny.
W tym wyjątkowym dniu małe ,,Pszczółki” zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie bawiły się przy wesołych piosenkach. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich przygotowanych atrakcjach: zabawach ruchowych, konkursach. Bardzo dobrze poradziły sobie z ułożeniem puzzli w rozmiarze XXL – wielkiego Misia. Z  wielką radością obejrzały również jedną ze swoich ulubionych bajek z misiem w roli głównej pt. ,,Masza i niedźwiedź”.
Ten dzień w naszej grupie był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.