Dzień Mamy i Taty

,,Mama i Tata najpiękniejsze słowa świata”

Dzień Mamy i Taty to bardzo ważne święto dla każdego dziecka. Z tej  okazji 25.05.2023 r. rodzice z gr. ,,Biedronki” zostali zaproszeni do przedszkola aby wspólnie z dziećmi uczestniczyć w pięknej uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.

Przedszkolaki od dłuższego czasu bardzo starannie przygotowywały się do tego ważnego święta. Mali artyści ubrani w odświętne stroje z wielkim zaangażowaniem recytowali wierszyki, śpiewali wesołe piosenki i tańczyli. Podczas występów dzieci przedstawiły również inscenizację B. Szelągowskiej „Zgubione korale”. W podziękowaniu za rodzicielską miłość pociechy wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego nie zabrakło ukradkiem wycieranych łez szczęścia. Za pomocą prostych słów małe przedszkolaki podziękowały swoim Kochanym Rodzicom za miłość, oddanie, trud i poświęcenie włożone każdego dnia w ich wychowanie. Mali artyści w podziękowaniu od rodziców otrzymali bardzo głośne i gromkie brawa.

Ta uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości rodzicom przez swoje pociechy.

Wszyscy byli zgodni, co do tego, że były to wyjątkowe i pełne wrażeń dzień, a wszystko to dla swoich KOCHANYCH RODZICÓW.