Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych dni w roku.
W czwartek 12 stycznia 2023r. o godz. 10.30 dzieci z grupy ,,Biedronki” obchodziły piękną uroczystość z okazji zbliżającego się Święta Babci i Dziadka.

Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt, a naprawdę było na co popatrzeć. Małe przedszkolaki pięknie recytowały wierszyki o Babci i Dziadku, była inscenizacja pt. ,,Przyjaciele bałwanka”, tańce i wesołe piosenki. Na naszym przedszkolnym przedstawieniu nie zabrakło również ,,orkiestry” – dzieci doskonale zagrały na instrumentach perkusyjnych.

W czasie występu widoczne było ogromne zaangażowanie wszystkich dzieci. Przedszkolaki włożyły w przygotowanie występu dużo serca, radości i uczuć. Niejednej Babci i Dziadkowi zakręciła się w oku łza wzruszenia i szczęścia. Była to wspaniała i wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu i dumy ze swoich pociech. Szczęśliwe i rozpromienione twarze wspaniałych gości, ukazały nam, jak ważne są spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Na zakończenie uroczystości wnukowie wręczyli Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i słodkie pierniki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie i gorące brawa.