Babciu i Dziadku, w dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta.
Wy zawsze wszystko najlepiej wiecie,
smutno by było, bez Was na świecie.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej radosnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek zawsze mają dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, rozumieją dziecięce troski i rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie kochają swoje wnuczęta.
Nasze przedszkolaki chociaż jeszcze małe z dużym przejęciem i zaangażowaniem przygotowywali się do tej uroczystości. Z powodu pandemii nie mogliśmy spotkać się z ukochanymi Babciami i Dziadkami w przedszkolu. Swoją miłość i wdzięczność za wielkie serce, dobro, za pomoc włożoną w trud wychowania, dzieci wyraziły poprzez recytację wierszy, śpiewanie piosenek i wesołe tańce. Przedszkolaki z pomocą Pań wykonały upominki dla ukochanej Babci i ukochanego Dziadka w postaci kwiatka i kolorowego krawacika.
Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji Waszego święta życzymy wszystkiego co najlepsze, pogody ducha i długich lat życia w zdrowiu.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam spotkać się w przedszkolu.