„BIEDRONKI” I „PSZCZÓŁKI” ROZPOCZĘŁY ŚWIĘTOWANIE DNIA DZIECKA

W czwartek tj.01.06.2023 r. przedszkolaki z gr. I i II wspólnie i radośnie rozpoczęły obchody najpiękniejszego święta czyli Międzynarodowy Dnia Dziecka.

To bardzo ważne święto zostało ustanowione w 1954 r. przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych.

Małe ,,Pszczółki” razem z ,,Biedronkami” uczestniczyły w wesołych zabawach, przepełnionych radością, życzliwością i dobrym humorem.

Po smacznym i zdrowym śniadaniu dzieci z zapałem i uśmiechem na buziach uczestniczyły we wszystkich proponowanych zabawach na świeżym powietrzu. Ciekawym zaskoczeniem dla dzieci była przygotowana przez nauczycielki grup inscenizacja wiersza Jana Brzechwy ,,Żuraw i czapla”. Niespodzianka bardzo spodobała się dzieciom, czego wyrazem były duże brawa.

WSZYSTKIM DZIECIOM Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA ŻYCZYMY, ABY ICH DZIECIŃSTWO BYŁO JAK NAJPIĘKNIEJSZE.