Bezpieczny Przedszkolak

Nasze przedszkole zostało objęte Honorowym Patronatem przez Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie poprzez projekt „Bezpieczny przedszkolak w domu, w przedszkolu i na wakacjach” w związku z tym naszych przedszkolaków odwiedziły policjantki z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji, Pani młodszy aspirant Małgorzata Dencikowska oraz aspirant sztabowy Małgorzata Sanecka-Kuźniar. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, właściwego zachowania się w stosunku do nieznanych osób i podróżowania samochodem. Utrwaliliśmy również numery alarmowe. Policjantki zaprezentował przedszkolakom swoje wyposażenie i umundurowanie które jest niezbędne do wykonywanej pracy. Dzieci mogły przymierzyć kamizelkę, zobaczyć lizak, kajdanki, oraz odznakę policjanta. Na koniec spotkania podziękowały Paniom policjantkom piosenką.