Akcja – Polakom na Ukrainie

Zapraszamy Państwa serdecznie do włączenia się w akcję „Polakom na Ukrainie”. Zbiórka odbędzie się w dniach od 1 do 12 grudnia br. Aby pomoc przybrała najbardziej efektywny charakter, prosimy o przekazywanie produktów z długim terminem przydatności do spożycia — lista w załączeniu. Zebrane artykuły przekażemy naszym rodakom w tygodniu poprzedzającym okres Świąt Bożego Narodzenia.

ZBÓRKA W NASZYM PRZEDSZKOLU W TERMINIE OD 5 GRUDNIA DO 9 GRUDNIA 2022 R.

NASZE PRZEDSZKOLE DOŁĄCZA DO AKCJI, ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU – ZAWSZE MOŻEMY NA PŃSTWA LICZYĆ!!!

Formy przekazania zebranych produktów:

1. Dostarczenie osobiste do wyznaczonego miejsca w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim, Rzeszów, ul. Grunwaldzka 15.
  2. Zgłoszenie potrzeby odbioru z miejsca zbiórki na adrebw@rzeszow.uw.gov.pl (niezbędne dane teleadresowe do kontaktu) do 9.12.2022 rOdbiór w dniach 12-13.12.2022 r.

Lista produktów z długim terminem przydatności do spożycia, które można przekazać:

• makaron
  • kasza (różne rodzaje)
  • cukier
  • konserwy rybne /puszki mięsne/ pasztety
  • puszki (kukurydza, groszek itp..)
  • herbata duże opakowanie
  • kawa sypana/ kawa rozpuszczalna
  • mleko UHT w kartonie
  • mleko w proszku
  • pakowane wędliny (kabanosy)
  • kakao