Mamy t0 – zabawy z tablicą interaktywną.

Drogie Dzieci chcemy, aby nasze przedszkole było dla Was miejscem ciekawych zabaw i rozwijania umiejętności przydatnych
w codziennym życiu, takich jak choćby współpraca i radzenie sobie w różnych sytuacjach. W naszym Przedszkolu będziemy mogli zaproponować dzieciom ciekawe zajęcia z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, która zagościła
w Grupie V. To świetna pomoc do uatrakcyjnienia zajęć. Przedszkolaki mogą oglądać specjalne programy zamieszczone w Internecie, albo uczestniczyć w specjalnie przygotowanych ćwiczeniach, które opracowaliśmy z myślą o dzieciach. Tablica interaktywna służy nam do malowania obrazów, układania puzzli, przechodzenia przez labirynty.

Współcześnie trudno wyobrazić sobie już życie bez korzystania z technologii informacyjnych, a zapoznawanie dzieci z korzystania z nich, już na poziomie przedszkolnym jest nie tylko atrakcją, ale koniecznością.

Bardzo się cieszymy, że możemy rozszerzyć wachlarz oferty edukacyjnej naszego Przedszkola dla dzieci z wszystkich grup. Życzymy Wszystkim przedszkolakom udanej zabawy i przyjemności z zdobywania wiedzy.