Własna bombka – warsztaty.

Święta Bożego Narodzenia to czas wyczekiwany zarówno przez dorosłych jaki i przez dzieci. Jest to świetna okazja, żeby włączyć najmłodsze pokolenie w przygotowanie świątecznych ozdób przeznaczonych do dekoracji choinek, domu, by wspólnie poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Taką możliwość miały nasze przedszkolaki, które uczestniczyły w warsztatach ,,bombkowych”. Dzieci wykonały bombkę, która dla każdego była jedyna, wyjątkowa i niepowtarzalna. Własnoręcznie wykonane ozdoby dzieci zabrały do domu, gdzie z pewnością zawisną na choinkach,  przez co święta staną się jeszcze bardziej magiczne i rodzinne.
Przedświąteczna atmosfera wpłynęła również na zaangażowanie małych ,,Pszczółek” w przygotowanie choinkowych ozdób przeznaczonych na kiermasz bożonarodzeniowy, który był zorganizowany w naszym przedszkolu. Dzieci z wielkim zapałem wycinały choinki, gwiazdki, domki, dzwoneczki z ,,piernikowej” masy solnej. Wysuszone i udekorowane ozdoby choinkowe znalazły się na kiermaszu, na którym można było zakupić wiele bożonarodzeniowych, pięknych dekoracji.