SPOTKANIE ADAPTACYJNE DLA DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH

Zapraszamy w dniach 28 i 29 czerwca 2023 r. dzieci wraz z 1 Rodzicem/ Opiekunem, które po raz pierwszy rozpoczną naukę w naszym Przedszkolu na spotkanie z wychowawcami. W trakcie spotkania poruszane będą sprawy organizacyjne związane z rozpoczęciem roku roku szkolnego 2023/24 oraz zasadami i zwyczajami jakie panują w naszym Przedszkolu.

Poniżej listy dzieci wraz terminem i godziną spotkania.

Prosimy w tym dniu o wpłatę pieniężną na kartę do czytnika w systemie e-Dziecko, który służy do rozliczenia obecności czyli pobytu dziecka w przedszkolu. Jeśli osoby, które w tym dniu nie będą na spotkaniu prosimy
o dokonanie wpłaty osobiście w nieprzekraczalnym terminie do 14 lipca 2023 r w siedzibie Przedszkola. Koszt jednej karty wynosi 20 zł. Karta jest ważna przez cały okres edukacji dziecka w naszym Przedszkolu.