Podziękowanie dla Przedszkola Publicznego Nr 32

Serdeczne podziękowanie dla Przedszkola Publicznego Nr 32 w Rzeszowie za aktywny udział w Dniu Niezapominajki, jako symbolu niezapominania o ważnych aspektach życiowych.

Nasza placówka – Przedszkole Publiczne Nr 17 otrzymała od Państwa zdjęcia, które pokazują, jak rzetelnie podeszliście do tematu „niezapominania” i ochrony przyrody. Przesłane przez Was kartki dla dzieci z Ukrainy pokazują, jak Wasze przedszkolaki są otwarte na pomoc innym, jakie mają piękne serca, pałające miłością dla drugiego człowieka. Zarówno zdjęcia, jak i kartki są dowodem na to, że w Państwa przedszkolakach udało się zaszczepić  w dzieciach postawy proekologiczne, szacunek względem przyrody oraz ludzi.

Przesłane przez Was kartki w dniu 1 czerwca (Dzień Dziecka) zostały przekazane dzieciom z Ukrainy, mieszkającym obecnie w Tymczasowym Domu Uchodźców przy ul. Zwięczyckiej w Rzeszowie. Kartki sprawiły dzieciom wiele radości.

Koordynatorami akcji w placówce były Jolanta Kuźniar i Danuta Grabicka.

w Rzeszowie