NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA OD 18 MARCA 2021-WAŻNY KOMUNIKAT !!!

Szanowni Państwo w związku z najnowszymi restrykcjami w celu zapobiegania COVID-19 z dniem 18 marca 2021 roku w naszym Przedszkolu obowiązuje obligatoryjne przestrzeganie następujących zasad:

• przyprowadzamy dzieci do przedszkola w godzinach od 6.30-do 8.30;
  • wybieramy dzieci od 14.30 (możliwości wcześniejszego wybrania dziecka tylko po zgłoszeniu i uzgodnieniu w sytuacjach wyjątkowych) ;
  • w holu Przedszkola może przebywać maksymalnie 6 osób;
  • obowiązkowo dezynfekcja rąk i maseczka;
  • do przedszkola przyprowadzamy wyłącznie ZDROWE dzieci bez żadnych objawów chorobowych tj.: kaszel, katar, wysypka, biegunka, ból brzucha, ból gardła, gorączka, wymioty, ból głowy;
  • prosi się w miarę możliwości o przyprowadzanie i odbieranie dzieci w godzinach pracy poszczególnych grup:
    • Gr. I: 7-17; Gr: II 7.30-15.30; Gr: III 6.30-16.30; Gr: IV 7-17; Gr: V 7.30-16.00.

Za wszelkie utrudnienia wszystkich przepraszamy, jednak obecna sytuacja epidemiologiczna wymaga od nas szczególnej uwagi i ostrożności, aby nasze zdrowie i życie ochronić. Proszę o bezwzględne dostosowanie się do naszej prośby.

Z poważaniem Anna Wilk dyrektor przedszkola