KOMUNIKAT- eDziecko od 1.09.2021 r.

Szanowni Rodzice, z dniem 1 września 2021 roku obowiązuje nowy system do ewidencji obecności dziecka w przedszkolu EDZIECKO.

RODZICU/ OPIEKUNIE PAMIĘTAJ – KARTA SŁUŻY DO ODBLOKOWANIA WEJŚCIA DO PRZEDSZKOLA POPRZEZ ZBLIŻENIE KARTY
DO CZUJNIKA

Zasada działania systemu jest bardzo prosta:

• Rodzic (opiekun) lub osoba z obsługi przedszkola zbliża kartę do rejestratora – od tego momentu liczony jest czas pobytu dziecka w przedszkolu.
  • Przy wyjściu rodzic (opiekun) zbliża kartę do rejestratora – zapisana zostaje godzina wyjścia.
  • Rozliczenie. System na podstawie ewidencji wejść i wyjść oblicza koszty żywienia i ewentualnej opieki za dodatkowe godziny.
  • Brak zbliżania karty do rejestratora w dniu obecności dziecka, spowoduje automatyczne naliczenie obecności od godziny
    6.30 do 17.00.
  • Księgowość i rodzice mogą na bieżąco przez internet monitorować koszty pobytu dziecka w przedszkolu.

Logowanie do sytemu polega na wpisaniu numeru karty, a w miejscu hasła imienia dziecka.

Link do logowania https://edziecko.edu.pl

OPŁAT DOKONUJEMY DO 10 KAŻDEGO MIESIĄCA