INFORMACJA- nowy system eDziecko od 1.09.2021 r.

Szanowni Państwo, informujemy że  z dniem 1 września 2021 r. w naszym przedszkolu będzie zainstalowany nowy system elektroniczny do naliczania odpłatności za pobyt dziecka w Przedszkolu – eDziecko przez firmę Dipol Polska Sp. z o. o. Wszystkie rzeszowskie przedszkola korzystają już od wielu lat z tego sytemu. Korzyści działania w/w sytemu dla rodziców to:

• rodzic może zgłaszać on-line nieobecność dzieci w przedszkolu;
  • rodzic może poprzez internet sprawdzić naliczone opłaty;
  • rodzice mogą płacić on-line bezpośrednio ze strony systemu eDziecko;
  • w systemie eDziecko używane są bezpieczne karty zbliżeniowe;
  • nieobecności dzieci zgłoszone przez rodziców mogą być automatycznie uwzględniane w kosztach żywienia;
  • podstawowy element – rejestrator posiada czytelny wyświetlacz z dużym zegarem, wyświetla godzinę wejścia i wyjścia;
  • cena karty zbliżeniowej wynosi 15 zł./ ilość kart nielimitowana i jest aktualna przez cały okres pobytu dziecka w przedszkolu.

W związku z tym prosimy wszystkich Rodziców od 4 do 21 maja 2021 roku uiścić opłatę za kartę zbliżeniową i zadeklarować ilość kart (dotyczy to wszystkich dzieci, które od 1 września 2021 r. będą kontynuowały edukację w p-lu oraz dzieci nowoprzyjętych) tak aby w czerwcu otrzymali Państwo kartę i aktywowali swoje konto poprzez kod, który będzie nadany w chwili wyrobienia karty. Opłaty należy dokonać u Pań pełniących dyżur w holu w w/w terminie. Prosimy posiadać wyliczone kwoty za karty tj. np. 1szt.-15 zł; 2 szt.-30 zł.

Obecne karty nie są dostosowane do nowego sytemu, dlatego muszą być wyrobione nowe.

Więcej informacji pod linkiem poniżej:https://dipolpolska.edu.pl/oferta/edziecko-dlaczego-warto/