Dzień Mamy i Taty

Mama i Tata to najdroższe i najpiękniejsze słowa dla każdego dziecka. Są to słowa pełne wiary, nadziei i miłości w których mieści się cały świat.

W dniu 21.05.2024 r. nasza grupa świętowała piękną uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci tego wyjątkowego dnia przedstawiły piękny pokaz artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i przeżyć. Przedszkolaki zabrały Rodziców „do krainy krasnoludków”, „nad łąkę” w poszukiwaniu najpiękniejszego skarbu. Wierszami, piosenką, kolorowymi strojami, muzyką i tańcem wyrazili rodzicom swoje uczucia przywiązania, miłości, szacunku i wdzięczność za trud wychowania.

Podczas występów na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, a czasami łzy wzruszenia i szczęścia. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca.

Wszystkim Gościom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.