Dzień Dziecka

1 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Dziecka. Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od udziału w teatrzyku, następnie na dzieci czekała niespodzianka w postaci kolorowej waty cukrowej. W tym dniu grupa Biedronek zmieniła się w salę kinową – był popcorn i seans bajek: „Miś Uszatek”, „Reksio”. Każde dziecko dostało balon, który mogło ozdobić wg własnego pomysłu. Na tym niespodzianki się nie skończyły. Kolejna czekała na dzieci w ogrodzie: folia, na której dzieci mogły malować farbami. Wszystkie dzieci wykazały się pomysłowością i kreatywnością. Powstało piękne „dzieło sztuki”, które jeszcze kilka dni ozdabiało ogród. Na zakończenie tego pełnego pozytywnych emocji i wypełnionego śmiechem dnia na dzieci czekały prezenty.

W imieniu dzieci bardzo dziękuję grupowej Radzie Rodziców za wspaniałe prezenty!!!