DZIEŃ BABCI I DZIADKA

„ Niech nam Babcia, Dziadziuś żyją samą słodycz z życia piją, niech się zawsze uśmiechają…” te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 21 stycznia 2020 r. w grupie „Pszczółek”

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki. W przygotowanym programie artystycznym wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas pomimo tego, iż w całkowicie innej formie, nowej dla nas wszystkich na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.