GŁOSUJMY RAZEM-BUDŻET OBYWATELSKI 2022 – PRZEDSZKOLA Kategoria I – zdanie 7

Zagłosujmy na plac zabaw dla rzeszowskich przedszkoli!!!

W ramach propozycji zadania miejskiego prosimy o głosowania na zadanie nr 7 z kategorii I ogólnomiejskiej: „Doposażenie rzeszowskich przedszkoli w urządzenia rekreacyjne na place zabaw” 7. Doposażenie rzeszowskich przedszkoli w urządzenia rekreacyjne na place zabaw (1 000 000 zł.)

RODZICE MOGĄ ZAGŁOSOWAĆ ZA SWOJE DZIECI

Głosowanie odbywa się w dniach od 10 września do 8 października 2021 r.

O wyborze zadań do realizacji decydują w drodze głosowania mieszkańcy Rzeszowa. Fakt zamieszkiwania na terenie miasta Rzeszowa weryfikowany jest na podstawie oświadczenia, zawartego w karcie do głosowania.

Głosowanie przeprowadza się w formie:

1. elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznej karty do głosowania, zamieszczonej na stronie internetowej https://rbo.erzeszow.pl/voting/absence

2. papierowej – za pośrednictwem karty go głosowania, możliwej do pobrania z BIP-u, bądź w punkcie do głosowania, wrzuconej osobiście do urny w punkcie do głosowania, po weryfikacji tożsamości osoby głosującej, przeprowadzonej przez pracownika Urzędu Miasta Rzeszowa, na podstawie dokumentu tożsamości ze zdjęciem”.

LICZYMY NA WSPARCIE – PROSIMY O PAŃSTWA GŁOSY!!!